O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku od 1989 r i specjalizujemy się w kompleksowej sprzedaży kas fiskalnych i drukarek fiskalnych oraz urządzeń peryferyjnych. Działalność firmy obejmuje również obsługę po sprzedażową klienta oraz serwis urządzeń.

Rzetelnie i fachowo współpracujemy z każdym Klientem. Świadczą o tym nie tylko słowa, ale fakty, co w przypadku sprzedaży urządzeń i obsługi serwisowej jest najbardziej istotne. Przez naszych klientów, kontrahentów i dostawców jesteśmy polecani innym, z czego jesteśmy bardzo dumni i co nas motywuje.

Współpracujemy z czołowymi producentami i dostawcami na rynku. Firmy takie jak NOVITUS, DATECS, SYMPLEX od lat są liderami na krajowym rynku urządzeń fiskalnych oraz oprogramowania dla firm. Jesteśmy na Lubelszczyźnie głównym autoryzowanym dealerem sprzętu i zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu, obsługującego najbardziej wymagających klientów.

Większość kas fiskalnych działających na rynku to urządzenia wspomnianych firm. Produkty te są częścią oferty, z której skorzystali klienci w naszym kraju, dają nowe możliwości zarówno drobnym przedsiębiorcom, jak i potężnym firmom. Głównymi zaletami produktów firm NOVITUS i DATECS to nowoczesność, najwyższa jakość i niezawodność.
Naszym klientom zapewniamy najszerszą ofertę nie tylko na urządzenia fiskalne, ale także między innymi: oprogramowanie, systemy: sprzedażowe, skanery i drukarki kodów kreskowych, terminale POS, wagi elektroniczne, metkownice, materiały eksploatacyjne oraz najwyższej jakości usługi serwisowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Partnerzy

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowychW celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.
akceptuję